קצת עלי

היי, אני אוולין

אמא לאניה, שיינא וניקה, אשתו של טוהר. יצאתי למסע הזה במטרה לבנות מקום בו אוכל להעביר אליכן את כל מה שלמדתי בדרך ואת מה שעושה לי טוב.
אני מאמינה, שעל מנת שאנחנו הנשים נעשה טוב, אנחנו קודם כל צריכות להרגיש טוב מבפנים ומבחוץ. לא משנה כמה אנחנו עסוקות, אנחנו חייבות לאפשר לעצמנו את המקום בו אנחנו מטפלות בעצמנו, מטפחות, צוחקות ונושמות.
אני כאן כדי לאפשר לך את המקום הזה, המקום שעוסק רק בך, ללא מאמץ, ללא חובת הוכחה. המקום ללמוד ולהרגיש הכי טוב שאפשר מבלי להרגיש שאת מאבדת את עצמך.
EVEN הוא המקום שלך ושלי. זו קהילה שיצרתי עבורנו מתוך שאיפה לתת לכולנו הזדמנות לחוות רגע אחד לעצמנו. זה המקום בו הכל אפשרי, הכל מקובל, ללא שיפוטיות וללא מאמץ.
אני לא מושלמת. אני לומדת, חוקרת, שואפת להיות שלמה. ברוכה הבאה.

הפרויקט של לני

לפני 7 שנים נולד הבן הבכור שלנו, לני.
בגיל 5 חודשים הוא אובחן במחלה גנטית נדירה בשם אלכסנדר, מחלה פרוגריסיבית עם תוחלת חיים מאוד קצרה. הוא נפטר כעבור שנה. השלב הראשון שעברנו בעצם היה האבל. התאבלנו על כל החלומות שהתנפצו ועל העובדה שלא יהיה לנו ילד רגיל ושנצטרך להיפרד ממנו בעוד זמן לא רב.
כל אחד מאיתנו לקח את זה תחילה למקום אחר עלו המון שאלות בעיקר לבורא עולם, המון פחדים צפו, והמשיכו לצוף בכל בוקר וכל ערב ודרשו מאתנו עבודה עצמית רצינית כדי להצליח לחסום את אותן מחשבות מפחידות על העתיד, שרק החלישו אותנו. היה פחד עצום ממה שזה יעשה לזוגיות שלנו, מה נגלה אחד על השני בתהליך. היתה התמודדות מול המעגלים הסובבים אותנו, המשפחות, החברים והיה גם הרבה כעס. בשלב מוקדם יחסית החלטנו בצורה מאוד מודעת שאנחנו מתרכזים בכאן ועכשיו ומנצלים כל דקה עם לני כי ידענו באופן ברור שדקה שעברה איתו לא תחזור ושהוא ניתן לנו לזמן מאוד קצוב.
לאחר פטירתו החלטנו לעשות למען האחר וכחלק מזה הקמנו את "הפרויקט של לני" שכולו מוקדש לעשיית טוב למען ילדים, בצורות ומקומות שונים. מצאנו שנתינה היא העשייה הכי מספקת ומחזקת עבורנו. עשיה נותנת תקווה וחושפת את הרגישות והחמלה שנמצאים בכל אחד מאיתנו ובעיקר עוזרת להתמודד עם האובדן. בפרויקט חשוב לנו לאחד בין קהילות שונות, חשוב לנו לרתום כמה שיותר אנשים כי עשיית טוב למען האחר מאחדת ויוצרת אנרגיות מדהימות ומיוחדות.
אלה כמה מהפרויקטים שעשינו במסגרת "הפרויקט של לני":
יום כיף לבית ספר של ילדים עם שיתוק מוחין בחוות סוסים טיפולית
יום נטיעות של שמורה שקרויה על שם לני בבית ספר בטבע (בית ספר לילדים עם צרכים מיוחדים)
הפנינג לילדי ביתהחולים דנה באיכילוב
גיוס המונים לעיצוב וייצור שמיכות מעוצבות לילדי בית החולים דנה

בחרתי לשתף אתכם בפרויקט של לני, בעיקר כי הוא כל כך עזר לנו להתמודד עם הבור שנפער בליבנו כשהוא עזב ובמקביל נתן לנו הזדמנות לעשות טוב בקהילה סביבנו. מקווים להצליח להמשיך ולעשות טוב לזכרו של בננו האהוב.

צרי קשר

עקבו אחרי