עמוד בית > >

מי רוצה תמונה עם עץ אשוח מקושט?

חופשת הקריסמס המושלמת בלי להחתים דרכון

דתיות או חילוניות, זה כבר ממש לא משנה, כולנו נמסות אל מול ריח ערמונים חמים ועץ אשוח מקושט. ואם כבר הספדת את החופשה החורפית השנתית שלך בבירה אירופאית מושלגת, אל תמהרי להתבאס, אספנו בשבילך את המקומות הכי שווים לחופשת קריסמס ישראלית, שאפילו לא תצטרכי להחתים את הדרכון בשבילם.

 

סיור חג המולד בירושלים

אי אפשר לדבר על חג המולד בלי לדבר על ירושלים. העיר הקדושה לשלושת הדתות, ממש כאן אצלנו, בלי ליסוע רחוק. ממש כמו בחו"ל, לאורך חודש דצמבר הרובע הנוצרי לובש חג והסמטאות של העיר מלאות בעצי אשוח באווירת חורף ירושלמית קרירה. ואם תרצו להעמיק בחומר, תוכלו להצטרף לאחד מהסיורים המודרכים בעיר ולקבל חווית קריסמס מלאה. הסיור שמציעה חברת "יאללה בסטה" מתחיל בטיול מודרך ברובע הנוצרי, דרך כנסיית נוטרדאם ועד שוק חג המולד המפורסם, מקושט כולו בצבעי הקריסמס ומתהדר בעץ אשוח מלאכותי ענק. כל זה, תוך סיפורי פולקלור ומעשיות על חג המולד והולדת ישו וסיום בתצפית מרהיבה על העיר העתיקה. ממש אירופה הקלאסית!

מחיר: 95 ₪ לאדם

יש להזמין מקום מראש דרך אתר החברה.

סיור בירושלים של יאללה בסטה

 

סיור חנוכרימס בחיפה

אחת הערים היפות ביותר בארץ, שיודעת לשלב בין שלושת הדתות ולחגוג את כולן בו זמנית. לקראת חודש דצמבר, ממש כאן מתחת לאף שלנו, מתקשטת חיפה בשלל אורות ועצי אשוח, לקראת חג המולד החורפי. סוף שבוע בכל אחד מבתי המלון המקסימים בעיר, וטיול רגלי בשכונת המושבה הגרמנית ירגישו לכן כמו טיול ברחובות אירופה.

ואם תרצו הדרכה, ישנם סיורים מודרכים שייקחו אתכן דרך הסמטאות של ואדי ניסנס, תוך סיפורים וטעמים מסורתיים של החג. בסיור תוכלו ללמוד על ישו, על החשיבות שלו בעולם הנצרות ועל המסורת של התקופה. תקבלו הדרכה שתסביר מי הוא סנטה קלאוס, מה מסמל עץ האשוח ולמה אוכלים ערמונים. את הסיור תסיימו במיצג שלושת הדתות המרהיב שגולש עד לגנים הבהאיים המוארים בלילה.

סיור דרך אתר funzing לפרטים והרשמה

סיור דרך אתר אורבנס, לפרטים והרשמה

הגנים הבאהיים בחיפה

 

חופשת קריסמס וסיורים מודרכים בנצרת

אם יש מקום שיודע לחגוג את חג המולד יותר מכל מקום אחר בעולם, הרי הוא המקום שבו נולד ישו- נצרת.
לקראת החג השיקי הזה, כל העיר לובשת אורות, עצי אשוח מדהימים בגבהים שונים מפוזרים בעיר, ממתקים ומאכלי חג מיוחדים בכל פינה והרבה סנטה קלאוסים ברחובות.
אז אם בא לכן לעלות על האוטו ולקבל חופשה באירופה, זה המקום הראשון שתתחילו בו. ואם אתן רוצות ממש להרגיש קריסמס אירופאי, הצטרפו לאחד הסיורים המודרכים בעיר ותזכו לחוויית חג מולד כוללת.

ישנם סיורים לאורך כל חודש דצמבר, אשר מציעים ביקור בכנסיות המפורסמות של העיר, סיפורים מיוחדים על המנהגים הערבים-נוצריים הייחודיים לחג, וסיור במקומות הכי מקושטים והכי שווים בצנרת, בליווי שירי חג המולד ופעמונים.

פרטים והרשמה דרך האתר

נצרת

  

זה הזמן להוציא את המעיל והכפפות, לעלות על האוטו ולהתחיל לזמזם שירי קריסמס! תהנו!

No items found.
קראי עוד על...